top of page

Bize Ulaşın

Sevgili Danışanımız,

Siz değerli danışanlarımızın memnuniyeti ve ihtiyaçlarını karşılamak bizim önceliğimizdir. Herhangi bir sorunuz, öneriniz veya destek talebiniz varsa, bize kolayca ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

İletişim kanallarımız aşağıda listelenmiştir:

  1. Telefon: Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt vermek için haftanın her günü, 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri hattımızı aramak için 0532 054 2395 numarasını kullanabilirsiniz.

  2. E-posta: Herhangi bir soru, öneri veya geri bildirim için bize e-posta gönderebilirsiniz. E-posta adresimiz mehmedmuradakif@yahoo.com'dur. E-postanıza mümkün olan en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.

  3. Canlı Sohbet: Web sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı sohbet özelliği aracılığıyla anlık olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir müşteri temsilcisi sizinle hemen bağlanacak ve sorularınıza canlı olarak cevap verecektir.

  4. İletişim Formu: Web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim formunu gönderdikten sonra, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Unutmayın, danışan memnuniyeti bizim için önemlidir ve herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda buradayız. Size en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz ve geri bildirimleriniz bizim için değerlidir.

 

Saygılarımızla,

MetaKlinik İnsan Kaynakları

Teşekkür Ederiz.

Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul A5 D14 

Maltepe İstanbul

Ofis

bottom of page